مشاغل ضروری برای کار در باغ در طول پاییز و زمستان

همیشه حتی در کوچکترین باغها کارهای زیادی وجود دارد و اگرچه ممکن است بخاطر اینکه فکر می کنید در پاییز و زمستان همه چیز شروع به از بین رفتن می کند ، ببخشید ، اشتباه می کنید. شما نمی خواهید در ماه آوریل متوجه شوید که باید غده های گل محمدی خود را قبل از اولین سرما بلند کرده باشید و پوسیده شده باشند. بنابراین قبل از اینکه با یک فنجان چای خوب خود را در خانه ببندید ، در اینجا چند شغل ضروری آورده شده است که باید مطمئن باشید در ماه های پاییز و زمستان انجام می دهید.

اکتبر

اکتبر ماه ریزش برگها از درختان است ، بنابراین مطمئن شوید که آنها را بخصوص از مناطق چمن بلند کنید. همچنین ممکن است ارزش آن را داشته باشد که حوض خود را با تور بپوشانید تا از افتادن آنها در آب جلوگیری کند. اما به یاد داشته باشید که به محض ریزش همه برگها آنرا از بین ببرید تا پرندگان و سایر حیوانات وحشی در آن گره نخورند.

این ماه همچنین زمان خوبی برای ریختن چمن یا کاشت بذر چمن است ، زیرا خاک گل آزالیا هنوز به اندازه کافی گرم است تا بذر جوانه بزند و چمن قبل از زمستان ریشه کند.

در هر رشد جدید در کوهنوردان گره بزنید تا در روزهای بادی آسیب نبیند. همچنین زمان مناسبی برای کاشت گیاهان علفی است زیرا خاک گرم به آنها فرصتی برای استقرار در قبل از زمستان می دهد. در این زمان دو سالانه مانند دستبندهای روباه ، گلهای دیواری ، بنفشه و ویلیامز شیرین نیز می توان کاشت ، همچنین پیازهای گل لاله نیز می توانند کاشته شوند. غده های گل محمدی را بلند کنید.

برداشت میوه های پاییزی مانند سیب را ادامه دهید و تمام محصولات ذخیره شده را به طور منظم از نظر خسارت بررسی کنید. در آخر ، یادتان باشد که همه نعلبکی ها را زیر گلدان ها بردارید تا از آسیب دیدن سرما به آنها جلوگیری کند.

نوامبر

اکنون هوا بسیار غیرقابل پیش بینی می شود ، بنابراین این ممکن است آخرین فرصت شما برای نجات هر نیم گیاه مقاوم در خارج از خانه باشد ، با آوردن آنها در داخل خانه یا ذخیره سازی آنها در یک گلخانه سرد. برگهای افتاده را همچنان بچرخانید. می توانید آنها را در کیسه های پلاستیکی مشکی نگهداری کنید تا قالب برگ درست شود.

اکنون زمان آن است که برای جلوگیری از آسیب باد ، رشد گل رزهای مستقر را به نصف کاهش دهید. در این زمان می توانید گل رز ریشه ای برهنه را نیز شروع کنید. کاشت پیاز گل لاله را تمام کنید. پایان این ماه همچنین زمان کاشت پرچین ریشه دار ، درختان و بوته ها است. شما همچنین می توانید انواع اولیه لوبیا وسیع و عصای میوه های نرم جدید مانند تمشک را بکارید.

مشاغل ضروری برای کار در باغ در طول پاییز و زمستان
Scroll to top